Dietetyk

slide

 

mgr Karolina Bartczak

 Dietetyk z wykształcenia i z pasji. Ukończyła studnia z dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz studia podyplomowe z psychoonkologii klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Cały czas dokształca się biorąc udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu żywienia. Jest zwolenniczką naturalnego odżywiania. Pracuje z Pacjentami, którzy chcą schudnąć, przytyć oraz z osobami cierpiącymi na różne choroby i dolegliwości m.in. choroby nowotworowe, choroby układu krążenia, układu pokarmowego, cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, przewlekłe bóle głowy. Autorka wielu artykułów o tematyce żywieniowej. Współpracuje z Fundacjami, które pomagają pacjentom w walce z chorobami dietoależnymi. Prywatnie pasjonatka sportu, dobrego jedzenia oraz gotowania.

 

OFERTA
Diety odchudzające
Stosowanie zindywidualizowanej diety o obniżonej kaloryczności może pomóc obniżyć Twoją masę ciała o 1-1,5 kg tygodniowo. Stosując się do moich zaleceń oraz trwale zmieniając swoje nawyki żywieniowe możesz zgubić nadprogramowe kilogramy oraz odzyskać swoje zdrowie i wyśmienite samopoczucie.

Diety w chorobach
Wiele chorób, z którymi boryka się społeczeństwo ma swoje podłoże w nieprawidłowym odżywianiu. Wsparcie żywieniowe w cukrzycy, nadciśnieniu, chorobach układu pokarmowego, osteoporozie, chorobach nerek, tarczycy, układu krążenia powinno być jednym z elementów Twojego leczenia. Jestem osobą, która pomoże Ci w eliminacji błędów żywieniowych w chorobach, wyedukuję jak powinien wyglądać sposób odżywiania, biorąc pod uwagę stosowaną farmakoterapię.

Diety w alergiach i nietolerancjach pokarmowych
Alergie i nietolerancje pokarmowe (m.in. na laktozę, białka mleka,gluten) są prawdziwą plagą. Odpowiednio dobrana, zindywidualizowana dieta pomoże Ci w redukcji objawów nadwrażliwości na kłopotliwe składniki pokarmowe m.in. bólów i wzdęć brzucha, biegunek, pojawianiu się wyprysków, wysypek na ciele, migren, depresji oraz złego samopoczucia. Odzyskasz swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dieta dla osób aktywnych
Wysoka aktywność fizyczna zarówno na poziomie amatorskim jak i zaawansowanym jest dużym obciążeniem dla organizmu. Pomagam dobrać odpowiedni sposób odżywiania, który wpłynie na zwiększenie Twojej wydolności, przyspieszy procesy regeneracji tkanek, zwiększy przyrost masy mięśniowej oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

Dieta w chorobach onkologicznych
Prowadzę edukację w zakresie profilaktyki żywieniowej oraz wsparcia żywieniowego w trakcie leczenia onkologicznego. Choroba nowotworowa oraz towarzyszące jej terapie onkologiczne np. chemioterapia, radioterapia czy zastosowanie chirurgii onkologicznej powodują zwiększenie zapotrzebowania organizmu na składniki odżywcze. Odpowiednio dobrana dieta może poprawić kondycję, zarówno fizyczną jak i psychiczną oraz przygotować do leczenia oraz wspomóc Twoją regenerację w trakcie i po leczeniu.

Wariant I

Konsultacja dietetyczna
Czas trwania wizyty 50 minut
- wywiad zdowotno - żywieniowy
- analiza składu ciała
- interpretacja wyników
- korekta nawyków żywieniowych
- indywidualne zalecenia dietetyczne w formie pisemnej (bilans kaloryczny; zawartość: białka, tłuszczu i węglowodanów w jadłospisie; rozkład i kaloryczność posiłków w ciągu dnia, przykładowe przepisy oraz niezbędne materiały)
cena 70 zł

Wariant II

Konsultacja dietetyczna z jadłospisem
- wywiad zdowotno - żywieniowy
- analiza składu ciała
- interpretacja wyników
- korekta nawyków żywieniowych
- indywidualny jadłospis 7-dniowy (do stosowania przez 3-4 tygodnie) z zaleceniami udostępnione w formie druku lub mailowej (w ciągu 7 dni)
cena 150zł

Wizyta kontrolna z jadłospisem 7-dniowym - 100 zł
Wizyta kontrolna bez jadłospisu - 30 zł

Wariant III

Konsultacja dietetyczna z jadłospisem i wizytą kontrolną
- wywiad zdowotno - żywieniowy
- analiza składu ciała
- interpretacja wyników
- korekta nawyków żywieniowych
- indywidualny jadłospis 7-dniowy (do stosowania przez 3-4 tygodnie) z zaleceniami udostępnione w formie druku lub mailowej (w ciągu 7 dni)
- wizyta kontrolna z kolejnym 7-dniowym jadłospisem
cena 240 zł

 

 Umów się na wizytę

Dietetyk 695 144 082  LOFT Fitness 733 733 729
http://naturaldiet.pl/