Nasze eventy

slide

TRENINGI ONLINE

START 30 MARCA

W czasie kiedy musimy zostać w naszych domach nie rezygnujemy z aktywności fizycznej. Od przyszłego tygodnia nasze treningi przechodzą w inny wymiar! Codziennie macie okazję spotkać się z Waszymi ulubionymi Instruktorami i trenować z nimi „na żywo” !!!
Zmieniamy się dla Was.

Na czy polegają treningi online?
Jest to trening, który ma na celu chociaż w części zastąpić Wam zajęcia grupowe.  Odbywają się one codziennie w określonych godzinach. Podczas transmisji widzicie i słyszycie instruktora a on Was.  Zajęcia odbywają się w pełnym wymiarze czasu: 45 - 60 minut. Aby uczestniczyć w treningu online wystarczy zalogować się na platformie ZOOM na urządzeniu mobilnym lub komputerze posiadającym mikrofon i kamerę

Na wybrane zajęcia można zapisać się przez strefę klienta z jednotygodniowym wyprzedzeniem.

Jak uczestniczyć w treningach online?
Klubowicz, który nie zawiesił karnetu może zapisać się na zajęcia poprzez swój profil w kalendarzu zajęć klikając przycisk „zapisz się”
Klubowicz z zawieszonym członkostwem lub osoba nię posiadająca aktywnego karnetu może:

  • wykupić miesięczny lub jednorazowy karnet upoważniający do uczestnictwa w zajęciach. Wystraczy wejść na naszą stronę www.fitnessloft.pl i kliknąć w zakładkę KUP KARNET a następnie wybrać odpowiednią opcję. 
  • lub logując się na swoje konto zapłacić za wejście jednorazowe podczas zapisu na
    zajęcia. Wówczas po kliknięciu w wybrane zajęcia pojawi się informacja o cenie i możliwości wykupienia miejsca. Na opłacenie uczestnictwa jest 15 minut po tym czasie rezerwacja przepadnie.

W dniu wybranego przez Was treningu online przed zajęciami otrzymacie wiadomość e-maila z kodem, który pomoże Wam się zalogować.

Klubowicz posiadający aktywną kartę MultiSportChcesz skorzystać z zajęć online w ramach Programu MultiSport?
1.       Wejdź na stronę www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/, zaloguj się na swoje konto i wygeneruj kod!
2.      Jeżeli jeszcze nie masz konta, kliknij w ikonę „Załóż konto”. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię, numer aktywnej karty MultiSport oraz adres e-mail. 
Kod wygenerowany na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ otrzymasz od razu.
3.       Otrzymany kod oraz nazwę zajęć, w których chcesz uczestniczyć przekaż nam w wiadomości mailowej na adres loftmosina@gmail.com co najmniej jeden dzień wcześniej.
Prosimy również aby w tytule maila wpisywać nazwę zajęć.
4.       W wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję dostępu do organizowanych przez nas zajęć online.

Każdego dnia można pobrać tylko jeden kod MultiSport.
Kody należy wykorzystać w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wygenerowane